foto: Dlouhá-Louka-cz OSUDOVÝ DOMOV - prodej nových bytů České Budějovice Dlouhá-Louka-cz OSUDOVÝ DOMOV - prodej nových bytů České Budějovice

Developerský projekt zaměřený na prodej bytů v Českých Budějovicích . Krásné a nadstandardní byty v samotném srdci Českých Budějovic.

foto: CYKLOTRANS - dopravní systém pro turisty a cykloturisty CYKLOTRANS - dopravní systém pro turisty a cykloturisty

5000 kilometrů značených cyklistických tras, 6000 jihočeských kulturních památek. Tak přesně toto je pozvánka pro milovníky cykloturistiky. Všem těmto přátelům je určen projekt CYKLOTRANS.cz, který letos slaví desátý jubilejní ročník.

foto: Exkurze nejen pro studenty Exkurze nejen pro studenty

Agentura AZ STUDENTPROGRAM ® zajištující exkurze NEJEN pro studenty. Variabilnost autobusů umožňuje pohodlné cestování již od osmi osob.

foto: Nový web pro golfový klub Nový web pro golfový klub

Golfový klub v Českých Budějovicích má nyní nový web.

foto: Nový web pro společnost ČSAD Jihotrans a.s Nový web pro společnost ČSAD Jihotrans a.s

Webový projekt zaměřený na podporu prodeje služeb společnosti ČSAD Jihotrans a.s. (např. levná nafta, STK, emise či pneuservis a mnoho dalších.)

foto: Svět rodinné zábavy v Českých Budějovicích Svět rodinné zábavy v Českých Budějovicích

Pro klienta provozující nádherné dětské hřiště v Českých Budějovicích, kde se Vaše dítě může odreagovat, byl realizován projekt Hopsárium – svět rodinné zábavy.

foto: Objednejte si chatu nebo chalupu a užívejte si v nejkrásnější přírodě Čech Objednejte si chatu nebo chalupu a užívejte si v nejkrásnější přírodě Čech

Šumava a Lipenské jezero je krásným a ideálním místem v České republice pro prožití pěkné a levné dovolené. Pro klienta byl vytvořen web včetně rezervačního a objednávkového systému se zaměřením na ubytování Lipno Kovářov.

foto: Pro realitní kancelář: výstavba rodinných domů za cenu bytu Pro realitní kancelář: výstavba rodinných domů za cenu bytu

Developerský projekt zaměřený na prodej rodinných domů s výbornou dostupností do Českých Budějovic. V projektu bude realizováno dvanáct krásných a hlavně nadstandardních rodinných domů za cenu bytu v Českých Budějovicích.

foto: CESKEREALITY.cz CESKEREALITY.cz

Denní návštěvnost portálu CESKEREALITY.cz činí 30000 návštěvníků, 980 inzerujících realitních kanceláří a 130000 aktivně inzerovaných nemovitostí z České Republiky. Tyto kombinace řadí realitní portál www.CESKEREALITY.cz mezi přední realitní portály v České Republice.

foto: CK REALITY s.r.o. CK REALITY s.r.o.

Projekty realizované pro realitní kancelář CK reality s.r.o. byly realizovány s panem Pintýřem a jeho makléři s přihlédnutím na trh s nemovitostmi v okrese Český Krumlov a Lipensku.

foto: Hanzliková reality s.r.o. Hanzliková reality s.r.o.

Hanzliková reality s.r.o. je realitní kancelář s působností v Českých Budějovicích a okolí. Společnost Hanzlíková reality zajišťuje prodej či pronájem, jak klasických nemovitostí, tak i developerských projektů.

foto: African Way - Olga Šilhová African Way - Olga Šilhová

Pro paní Šilhovou, majitelku cestovní kanceláře specializující se na fotosafari a foto expedice do Afriky, Indie či USA, byla připravena www prezentace zaměřená na vysoké požadavky cestovatelů.

foto: Fitness 14 - Stargym s.r.o. Fitness 14 - Stargym s.r.o.

Společnost Stargym s.r.o. je novým provozovatelem fitness v samotném srdci Českých Budějovic. Fitness České Budějovice je nové, moderní fitness postavené na špičkových trenérech, kteří se postarají o Vás a Vaši postavu. Přijdete si zacvičit?

foto: Jihotrans.cz Jihotrans.cz

Společnost ČSAD JIHOTRANS je, nejen na jihu Čech, známá dopravní firma s dlouholetou tradicí, systémem a zkušenostmi v oblasti silniční dopravy, logistických služeb a opravárenství.

foto: T-svetla.cz T-svetla.cz

Pro klienta byl realizován e-shop zaměřený na prodej světel a osvětlení pro nejrůznější příležitosti.

foto: Racing Tuning Team - Libor Klimeš Racing Tuning Team - Libor Klimeš

Racing Tuning Team pan Libor Klimeš. Pro klienta byl realizován web s cílem nabídnout návštěvníkům informace o výhradním zastoupení pro Českou Republiku motokárových pneumatik Heidenau.

foto: RK Domino plus RK Domino plus

Realitní kancelář Domino plus je realitní kancelář s působností v celých jižních Čechách s důrazem na lokalitu České Budějovice a okolí. Paní Svobodová a její tým specialistů zajišťuje prodej, pronájem nemovitostí či poskytování hypoték ve spolupráci s firmou Golem Finance.

foto: KATON CB s.r.o. KATON CB s.r.o.

Společnost KATON CB s.r.o zajištuje nákladní, vnitrostátní i mezinárodní dopravu, přepravu zboží osobními a nákladními vozidly se sídlem v Českých Budějovicích.

foto: KODE C.B. s.r.o. KODE C.B. s.r.o.

Pro přepravní společnost KODE C.B. s.r.o. byl realizován prezentační web zaměřený na informace o společnosti a jejich služby.

foto: Renovace kamene - Petr Pokorný Renovace kamene - Petr Pokorný

Pan Pokorný se věnuje renovaci kamene již dlouhá léta a pro něj a jeho potřeby byl vytvořen web RenovaceKamene.com.

foto: Jihoceskehipostezky.cz Jihoceskehipostezky.cz

Pro občanské sdružení „CHANCE IN NATURE – LOCAL ACTION GROUP“ byl vytvořen web určený pro podporu rozvoje hipostezek v jižních Čechách za finančního přispění Jihočeského kraje a spolufinancování Evropskou unií.

foto: OMEGA & partners s.r.o. OMEGA & partners s.r.o.

OMEGA & partners s.r.o. je developerskou společností s působností v Českých Budějovicích a okolí. Společnost OMEGA & partners s.r.o. vytváří nové bytové projekty již od roku 1998.

foto: Betonovesloupky.cz Betonovesloupky.cz

Pro rodinou firmu „ranč Orange“ jsme vyrobili stránky informující o jejich výrobě betonových sloupků pro ohrady.

foto: Chazep Chazep

Společnost CHAZEP podniká v oboru zemních prací a mezi její klienty patří firmy: HANSON ČR a.s., HOCHTIEF VSB a.s., Stavby silnic a železnic a.s., Dálniční stavby Praha a.s., STRABAG a.s., SWIETELSKY stavební s.r.o., a mnoho dalších…

Máte zájem o spolupráci?

* Vaše jméno:
* Váš email:
* Váš telefon:
* Text zprávy:

PolyWeb s.r.o.
Čechova 1466/45
České Budějovice 6
370 01

Tel: 733 792 990
E-mail: info@polyweb.cz

IČO: 28136187
DIČ: CZ28136187

© 2011 - 2024 Polyweb.cz s.r.o., design: jirak, All Right Reserved | s kým spolupracujeme