foto: 3 způsoby, jak napsat atraktivní titulek 3 způsoby, jak napsat atraktivní titulek

Statistiky jsou neúprosné a čísla z nich mluví jasně. Pouze osm návštěvníků webu z deseti si přečte titulek článku a jen dva zbývající část textu. Je tedy jasné, že pokud chcete oslovit 80% čtenářů, tak musíte psát atraktivní titulky k textům.

foto: Jak správně vybrat doménu pro Váš projekt Jak správně vybrat doménu pro Váš projekt

Přemýšlíte, jakou doménu pořídit pro svůj internetový projekt, webovou stránku či eshop? Rádi Vám pomůžeme nastínit základní pro a proti při jejím hledání. Odhalte s námi nejčastější chyby, kterým je dobré se vyhnout.

foto: Reklama na sprchový gel od Axe Reklama na sprchový gel od Axe

Jak se také dá udělat Guerilla marketing pro podporu sprchových gelů od Axe na ručnících. Kdo ví, třeba se podobná kampaň spustí pro podporu fitness v Českých Budějovicích Fitness 14.

foto: Chcete ZDARMA nový Windows 7 phone od Microsoftu? Chcete ZDARMA nový Windows 7 phone od Microsoftu?

Francouzský Microsoft spustil v Paříži novou Guerrilla marketingovou kampaň. Účastníci měli možnost získat nový Windows 7 phone, ale rozhodně to nebylo zadarmo.

foto: Za poslední rok učinilo 61% dotázaných Čechů pět a více nákupů na internetu Za poslední rok učinilo 61% dotázaných Čechů pět a více nákupů na internetu

Tuto informaci uveřejnila agentura Mediaresearch. Výzkumu se zúčastnilo na 1119 internetových respondentů starších 15 let. Statistika dokazuje, že nakupování Čechů na internetu je stále více oblíbenější.

Máte zájem o spolupráci?

* Vaše jméno:
* Váš email:
* Váš telefon:
* Text zprávy:

PolyWeb s.r.o.
Čechova 1466/45
České Budějovice 6
370 01

Tel: 733 792 990
E-mail: info@polyweb.cz

IČO: 28136187
DIČ: CZ28136187

© 2011 - 2024 Polyweb.cz s.r.o., design: jirak, All Right Reserved | s kým spolupracujeme